Drukuj

Dla narzeczonych

5840251 mmms

PRZYGOTOWANIE DO MAŁŻEŃSTWA

W ramach przygotowania do małżeństwa zapraszamy na trzy spotkania w poradni życia rodzinnego. Kurs obejmuje wykład wprowadzający i dwa spotkania indywidualne. Wykłady wprowadzające odbywają się raz w miesiącu. 

Z powodu braku wolnych miejsc nie przyjmujemy zgłoszeń do końca sierpnia. Najbliższy kurs odbędzie się we wrześniu.

Ze względu na ograniczoną ilość terminów na spotkania indywidualne, przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie od par, które uczestniczyły w kursie dla narzeczonych u Dominikanów (bądź są na ten kurs zapisane).

W spotkaniach w poradni można uczestniczyć tylko po wcześniejszym zapisaniu na listę uczestników i uzyskaniu potwierdzenia. W tym celu prosimy o wysłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. następujących danych:

  • imiona i nazwiska narzeczonych,
  • numer telefonu kontaktowego,
  • termin kursu u Dominikanów,
  • datę wykładu wprowadzającego.

W Archidiecezji Gdańskiej spotkania te są płatne (3 spotkania + komplet materiałów).

UWAGA!

W razie problemów ze znalezieniem poradni rodzinnej, w której mogliby Państwo odbyć spotkania przedślubne pomocą w poszukiwaniach służy p. Anna Mrozowicz - Diecezjalna Doradczyni Życia Rodzinnego Archidiecezji Gdańskiej. Dzwonić można pn.- czw. 9.00-14.00 tel. 508 350 903.

Na terenie Archidiecezji Gdańskiej istnieje ponad 100 Parafialnych Poradni Rodzinnych i ponad 200 doradców, którzy w nich służą.

 

KONSULTACJE ZWIĄZANE Z PŁODNOŚCIĄ

Poza regularnymi kursami dla narzeczonych prowadzimy również naukę metod naturalnych dla wszystkich zainteresowanych m.in. w sytuacjach szczególnych:

  • trudności z poczęciem,
  • rezygnacji z antykoncepcji,
  • po porodzie,
  • okresie premenopauzy.

 

Aby sprawdzić lub zmienić termin swojego spotkania skorzystaj z systemu rezerwacji.

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. Przekazujemy w nim informacje o pracy poradni, odnośniki do ciekawych publikacji oraz zaproszenia na wydarzenia, które polecamy.
Joomla : Poradnia Rodzinna u