Drukuj

Dla narzeczonych

5840251 mmms

PRZYGOTOWANIE DO MAŁŻEŃSTWA

W ramach przygotowania do małżeństwa zapraszamy na trzy spotkania w poradni życia rodzinnego. Kurs obejmuje wykład wprowadzający i dwa spotkania indywidualne. Wykłady wprowadzające odbywają się raz w miesiącu. 

Najbliższe wykłady, na które przyjmujemy zapisy odbędą się: 
6 lutego, 5 marca, 9 kwietnia, 7 maja oraz 4 czerwca 2020 roku.

Ze względu na ograniczoną ilość terminów na spotkania indywidualne, przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie od par, które uczestniczyły w kursie dla narzeczonych u Dominikanów (bądź są na ten kurs zapisane).

W spotkaniach w poradni można uczestniczyć tylko po wcześniejszym zapisaniu na listę uczestników i uzyskaniu potwierdzenia. W tym celu prosimy o wysłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. następujących danych:

  • imiona i nazwiska narzeczonych,
  • numer telefonu kontaktowego,
  • termin kursu u Dominikanów,
  • datę wykładu wprowadzającego.

W Archidiecezji Gdańskiej spotkania te są płatne (3 spotkania + komplet materiałów).

UWAGA!

W razie problemów ze znalezieniem poradni rodzinnej, w której mogliby Państwo odbyć spotkania przedślubne pomocą w poszukiwaniach służy p. Anna Mrozowicz - Diecezjalna Doradczyni Życia Rodzinnego Archidiecezji Gdańskiej. Dzwonić można pn.- czw. 9.00-14.00 tel. 508 350 903.

Na terenie Archidiecezji Gdańskiej istnieje ponad 100 Parafialnych Poradni Rodzinnych i ponad 200 doradców, którzy w nich służą.

 

KONSULTACJE ZWIĄZANE Z PŁODNOŚCIĄ

Poza regularnymi kursami dla narzeczonych prowadzimy również naukę metod naturalnych dla wszystkich zainteresowanych m.in. w sytuacjach szczególnych:

  • trudności z poczęciem,
  • rezygnacji z antykoncepcji,
  • po porodzie,
  • okresie premenopauzy.

 

Aby sprawdzić lub zmienić termin swojego spotkania skorzystaj z systemu rezerwacji.

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. Przekazujemy w nim informacje o pracy poradni, odnośniki do ciekawych publikacji oraz zaproszenia na wydarzenia, które polecamy.
Joomla : Poradnia Rodzinna u